projekt domu JEDNORODZINNEGO "EXIT IX"

Exit IX to projekt nowoczesnego domu, którego stylizacja oparta jest na kanwie tradycyjnego "dworu polskiego". Kompozycja, horyzontalny układ bryły, materiały w naturalnych barwach, mają za zadanie stabilizować emocje oraz wytwarzać nastrój spokoju i bezpieczeństwa. Zarówno układ pomieszczeń jak i zastosowane technologie, dopasowane zostały do wytycznych inwestora. 

exit ix view 0

Widok od strony południowo-zachodniej.

exit ix view 1

Widok od strony południowo-zachodniej.

exit ix view 2

Widok od strony południowo-wschodniej.

exit ix view 3

Widok od strony północno-wschodniej.

exit ix view 4

Widok od strony północno-zachodniej.

WYKONANIE indywidualnEGO projektU domu na podstawie projektu "EXIT IX" - od "35 000"zł

exit ix rzut
Powierzchnia użytkowa 116,13m2; powierzchnia pomocnicza 65,45m2 (garaż, kotłownia, pralnia, schody na strych, komunikacja); powierzchnia netto 181,58m2; powierzchnia zabudowy 231,20m2; kubatura brutto 1073,5m3; wg PN-ISO 9836:2015-12

Exit IX jest projektem domu stylizowanego, opracowanym w technologii domu energooszczędnego. Budynek zaprojektowany został w stylu "dworu polskiego". Pośród charakterystycznych cech znaleźć można solidne okiennice. Posiada jedną kondygnację mieszkalną oraz poddasze nieużytkowe, na które prowadzą wydzielone schody. Dom przeznaczony jest do realizacji na działce z wjazdem od strony południowo-zachodniej i do takiej lokalizacji dostosowany jest układ pomieszczeń. Pomieszczenia strefy pobytu dziennego połączone są w jednoprzestrzenny układ z nieco osłoniętą kuchnią. Pokój dzienny wraz z kuchnią i jadalnią tworzą serce domu, doświetlone o każdej porze dnia za sprawą dużych przeszkleń. W środku strefy dziennej znajduje się miejsce na kominek. Na wprost wejścia ulokowany jest gabinet. Po lewej stronie znajdują się pomieszczenia pobytu nocnego. Pokój od strony zachodniej, sypialnia wraz z garderobą od strony wschodniej i dobrze wyposażona łazienka. Dalej w lewo znajduje się przejście do pomieszczeń technicznych pralni, kotłowni i dwustanowiskowego garażu. Konstrukcja budynku pozwala na generowanie praktycznie dowolnego układu pomieszczeń. Budynek wyposażony jest oprócz standardowych mediów w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, solary i pompę ciepła (gruntowy wymiennik głębinowy).

Warianty kolorystyczne dachu:
Kolejno: 1) angoba śródziemnomorska; 2) angoba; 3) czerwony; 4) szary; 5) czarny lub antracyt

  • 01_exit_ix_compare
  • 02_exit_ix_compare
  • 03_exit_ix_compare
  • 04_exit_ix_compare
  • 05_exit_ix_compare

exit ix view 5

Widok na podwórko od strony wjazdu do garażu.

exit ix view 6

Widok na podwórko z kuchennego okna.

exit ix view 7

Widok na podwórko zza płotu.

 

notka prawna

Niniejszy projekt jest dziełem korzystającym z ochrony przewidzianej w przepisach ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. 2006 r., Nr 90, poz. 631 ze zm.).