Indywidualne projekty domów, nowoczesne, stylowe, osadzone w terenie, z detalem i kolorystyką uwzglediającą preferencje inwestora.

Architektura o wyraźnych rysach, obiekty budowlane wyposażone w popularne zdobycze cywilizacyjne. Projekty domów pełne rozwiązań dopasowanych do indywidualnych wytycznych, estetyczne, wygodne i praktyczne.

Projekty domów

Blue

projekt domu JEDNORODZINNEGO "BLUE"

Projekt Blue powstał w wyniku przemyśleń wielowątkowych, inspirowanych wspomnieniami, bierzącymi potrzebami nowoczesnego życia i nutkami odwołań do architektury z pewnych części świata. Można powiedzieć, że to dom z "bogatą przeszłością", chociaż przekłada się to raczej na ilość założeń przyjętych do wykonania projektu.

więcej

Cabana

projekt domu JEDNORODZINNEGO "CABANA"

Projekt domu inspirowany muzyką. Założenia dla wykonania projektu to atrakcyjność i funkcjonalność strefy pobytu dziennego z wizualnym włączeniem przestrzeni ogrodu. Wydzielenie i odseparowanie strefy pomieszczeń prywatnych uwzględnienia wyciszenie akustyczne. Dom posiada obszerne zaplecze gospodarcze. Elewacje kształtuje nowoczesna forma i detal.

więcej

Sari

projekt domu JEDNORODZINNEGO "SARI"

Dlaczego Sari? Alegoryczna nazwa projektu nie odnosi się do kształtu i formy domu, ale sięga bezpośrednio do realizacji wytycznych jakie wyszczególnione zostały w dniu zamówienia projektu. Sari jest spoiwem - jednym kawałkiem materiału - obejmującym odmienne zdawałoby się oczekiwania, marzenia i preferencje estetyczne. Wnętrze zwiera uzgodniony program użytkowy - komplet wygodnych pomieszczeń. Dom pełen elegancji, powagi, ale też ciepła, roztacza aurę bezpieczeństwa.

więcej

Exit V

projekt domu JEDNORODZINNEGO "EXIT V"

Exit V - efektowne, praktyczne i niedrogie rozwiązanie problemu znalezienia i określenia własnego miejsca. Szykowny wygląd, dobrze dobrana kolorystyka oraz prosta konstrukcja łatwa do zaadopotowania dla każdej technologii są mocnymi atutami projektu.

więcej

Exit X

projekt domu jEDNORODZINNEGO "EXIT X"

Exit X jest projektem posiadającym "wnętrze" i miły dla oka wygląd. Ekonomiczna forma i układ pomieszczeń zostały dopasowane do wymagań inwestorów. Proste linie, naturalne barwy oraz akcenty dużych okien tworzą spokojny i pogodny nastrój.

więcej

Exit IX

projekt domu JEDNORODZINNEGO "EXIT IX"

Exit IX to projekt nowoczesnego domu, którego stylizacja oparta jest na kanwie tradycyjnego "dworu polskiego". Kompozycja, horyzontalny układ bryły, materiały w naturalnych barwach, mają za zadanie stabilizować emocje oraz wytwarzać nastrój spokoju i bezpieczeństwa. Zarówno układ pomieszczeń jak i zastosowane technologie, dopasowane zostały do wytycznych inwestora. 

więcej

Draco

projekt domu JEDNORODZINNEGO "DRACO"

Draco to projekt domu, którego stylizacja oparta jest na wariancie "nowoczesnej szopy". Kompozycja i układ bryły są wynkiem warunków panujących na działce - wąska 16 metrowa działka i duży spadek, wymusiły silnie wydłużoną bryłę budynku z podziałem na kondygnacje pod i nadziemną z antresolą/poddaszem. Materiały wykończenia elewacji opierają się o zestaw naturalnych barw. Układ pomieszczeń dopasowany zostały do wytycznych inwestora. 

więcej

Hydra

projekt domu JEDNORODZINNEGO "HYDRA"

Hydra to projekt domu, którego forma i kształt dopasowane są do warunków panujących na działce. Działka do łatwych nie należy, a zatem rozwiązania zastosowane w Hydrze są niestandardowe. Podstawą założeń jest komfort użytkowania domu, a wytyczne inwestora zawierają szereg punktów, realizowanych w programie przestrzenno-użytkowym.

więcej