Stylizacja obiektów budowlanych nawiązująca do historycznych nurtów architektonicznych, architektury regionalnej i rustykalnej, bywa nie tylko akcentem, ale często także dominuje i wyznacza charakter budynku.

 

Projekt domu EXIT iII

Stylizacja projektu Exit III nawiązuje do tradycji dworu polskiego. Zastosowane elementy architektoniczne i kopertowe przykrycie dachu nadają sprecyzowany jednoznacznie charakter domu. Poniżej prezentowane są dwa warianty kolorytyczne projektu.

Exit III 1 int

Widok od frontu.

 

Wizualizacje projektu domu EXIT III wykone z wykorzystaniem komponentów w jasnej palecie barw:

Exit III w jasnej tonacji kolorytycznej.

Projekt domu Exit III widok od strony ogrodu.

Wizualizacje projektu domu EXIT III wykonane z wykorzystaniem komponentów w ciemnej palecie barw:

Exit III widok od strony drogi.

Exit III widok od strony ogrodu.

Przedstawione powyżej różnice mają charakter powierzchowny. Nie wpływają one na zastosowany rozkład i wielkość pomieszczeń, chociaż wycena wykończenia elewacji będzie każdorazowo inna.

WYKONANIE indywidualnEGO projektU domu na podstawie projektu "EXIT III" - od "35 000"zł

EXIT III rzut parteru.

Powierzchnia użytkowa - 107,51m2; powierzchnia usługowa - 5,12m2; powierzchnia netto - 112,63m2; powierzchnia zabudowy - 146,3m2; kubatura - 520m3; wg PN-ISO 9836:1997;

Prosta konstrukcja budynku wpływa na obniżenie kosztów zarówno pod względem stosowanych rozwiązań technologicznych jak i czasu realizacji poszczególnych etapów. Pozwala uniknąć wielu błędów budowlanych, przyspieszyć czas realizacji prac, a co za tym idzie oszczędzić pieniądze.  Także dzięki niej uzyskujemy możliwość łatwej modyfikacji wnętrza, a przede wszystkim skupienia się na tym co jest widoczne, czyli elementom wykończenia i detalowi. Technologie zastosowane do budowy domu, są wypadkową preferencji i warunków ekonomicznych. Wpływają one w różnym stopniu na cenę realizacji jak i samego wyglądu domu.

Szczegółowy plan z wymiarami pomieszczeń:

EXIT III rzut parteru new

Wyciąg z projektu technicznego dostępny tutaj -> pobierz PDF

notka prawna

Niniejszy projekt jest dziełem korzystającym z ochrony przewidzianej w przepisach ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. 2006 r., Nr 90, poz. 631 ze zm.).